اجتماعی | اقتصادی | سیاسی | تلخ و شیرین های آزادگی
در حال دریافت اخبار ...

: آخرین اخبار


sdfdesf345re

شرکت امین توان آفرین ساز

تاریخ انتشار : آذر ۱م, ۱۳۹۲ | کد خبر : 2094

۳۷۵میلیارد تومان سهام ارزشمند و سوده ده در قالب سهم به بازنشستگان ،مستمری بگیران و وظیفه بگیران تحت پوشش سازمان بازنشستگی نیروهای مسلح واگذار می شود.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه که به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در تاریخ ۱۴/۸/۹۲ برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق تصریح کرد:۷۵ میلیارد تومان سهام ارزشمند بابت مطالبات ناشی از قانون مدیریت خدمات کشوری و پاداش خدمت بازنشستگان قبل از سال ۷۹ ۲۰۰ میلیارد تومان به اعضای صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح به ازای مبلغ اندوخته آنان و ۱۰۰ میلیارد تومان در راستای توانمندسازی پیشکسوتان وخانواده های آنان با اقساط ۱۰ ماهه به آنان واگذار می شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی بابیان اینکه پیشکسوتان با مراجعه به سایت سازمان تأمین اجتماعی نیورهای مسلح (WWW.esata.ir) و دفاتر خدمات الکترونیک در سراسر کشور می توانند ثبت نام کنند و اوراق سهام خود را دریافت کنند، خاطر نشان کرد: ارزش نسبتی هر سهم واگذار شده به بازنشستگان ۱۰۰۰ ریال  است.

وی از پرداخت سود تضمینی ۲۰ درصدی به سهامداران خبر داد و بیان کرد: پیشکسوتان با گذشت ۳ ماه ازدریافت اوراق سهام می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک ساتا در سراسر کشور سهام را به قیمت روز خرید و فروش کنند.

مدیرعامل ساتا اظهار داشت: واگذاری سهام به بازنشستگان و ساماندهی آن احتیاج به زیر     ساخت های لازم داشته و این امر با تشکیل موسسه توانمندسازی بازنشستگان نیروهای مسلح و فعالیت های مسئولین و کارکنان موسسه تحقق یافت.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی یادآور شد: بابت مطالبات ناشی از پاداش پایان خدمت بازنشستگان قبل از سال ۷۹ و قانون مدیریت خدمات کشوری به ترتیب ۴۵۰ میلیارد تومان و هزار و۶۰۰ میلیارد تومان به بازنشستگان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه ۳۰۰ هزار فرزند بیکار در بین خانواده بازنشستگان نیروهای مسلح وجود دارد اظهار داشت:یکی از فعالیت ساتا طرح جامعه توانمندسازی است که با واگذاری وام های توانمندسازی و ایجاد بسترهای اشتغالزایی فرزندان می توانیم در راستای تقویت بنیه اقتصادی خانواده ها گام برداریم

مدیرعامل ساتا با اشاره به اینکه ماهانه مبلغ ۵۰ هزار ریال از حقوق بازنشستگان جهت عضویت در صندوق بازنشستگی نیروهای مسلح کسر می شود بیان کرد:این صندوق علاوه بر .واگذاری سهام به بازنشستگان در راستای پرداخت وام های مهیشتی به افراد عضو صندوق و وام توانمند سازی به پیشکسوتان به منظور اشتغالزایی آنان و فرزندانشان فعالیت می کند که در این خصوص تاکنون  ۱۴۰ میلیارد تومان وام معیشتی و بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان وام توانمندسازی به پیشکسوتان و خانواده آنان پرداخت شده است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی با بیان اینکه هدف عمده فعالیت های اقتصادی ساتا تقویت و توسعه بنیه صندوق بازنشستگی نیورهای مسلح خدمات ارائه شده به جامعه هدف و توانمندسازی و اشتغالزایی بازنشستگان و فرزندان آنان است در خصوص نحوه فعالیت های بخش اقتصادی ساتا ،اظهار داشت :عمده فعالیت های بخش اقتصادی ساتا از طریق شرکت سرمایه گذاری غدیر در هشت محور نفت و گاز ،ساختمان ،سیمان ،مالی و تجاری ،آی تی،فولاد،حمل و نقل و صنایع دریایی انجام می شود و همچنین شرکت سرمایه گذاری ساتا نیز در حوزه نفت و گاز ساختمان و دیگر زمینه ها فعالیت خود را انجام می دهد.

وی در خصوص ویژگی ها و چشم انداز ترسیم شده ساتا بیان کرد:سیاست هایی چون دانش محوری ،نوآوری ،مشارکت محوری ،مشتری مداری،چابک سازی و حذف تصدی گری ار جمله ویژگی ها و چشم انداز ترسیم شده ساتا است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی تأکید کرد:ارائه خدمات در ساتا بر اساس اصل مشارکت آحاد جامعه هدف تحقق یافته و می یابد .

مدیرعامل ساتا نظام تأمین اجتماعی را انجام فعالیت های بیمه ای ،حمایتی و امدادی با رعایت مسادل اعتقادی و شرعی این جامعه عنوان و تصریح کرد:

تأمین نیازهای درمانی خانواده بزرگ ۵ میلیون نفری تحت پوشش سازمان بیمه خدمات درمانی نیروهای مسلح و خدمات و تسهیلات معیشتی ،حمایتی و بیمه ۶۵۰ هزار سرپرست خانواده و افراد تحت تکفل آنان مأموریت اصلی ساتا است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی از تشکیل نهادهای فرعی و اصلی ساتا در ۵ لایه در راستای توسعه شبکه های غیر حاکمیتی خبر داد و بیان کرد:سازمان بیمه خدمات درمانی ،بازنشستگی و بیمه نیروهای مسلح و شرکت سرمایه گذاری ساتا جزء نهادهای اصلی سازمان و ادارات کل استانی و شهرستانی در ۱۱۰ نقطه در سراسر کشور ،موسسات ساتا(حمایت و امداد،سروش منزلت،تأمین و توسعه خدمات رفاهی نوید،پارس تأمین نوید رایانه ،ایثارگران و حمایت از رزمندگان ،پژوهش و تحقیقات ،اطلاع رسانی و صندوق تعاون و سرمایه گذاری مسکن بازنشستگان نیروهای مسلح)،دفاتر خدمات الکترونیک ساتا و شعب و نمایندگیهای شرکت بیمه کوثر در هزار نقطه در سراسر کشور جزء نهادهای فرعی و لایه های ساتا محسوب می شود.

وی افزود:شرکت های بیمه کوثر و سرمایه گذاری غدیر جزء حوزه های نفوذی ساتا محسوب    می شوند که سازمان را در راستای دستیابی به مأموریت هایش مساعدت می کنند.

وی همچنین به ارائه گزارش عملکرد سازمان در حوزه های مختلف پرداخت و گفت: سال گذشته در بخش مسکن ۴۸۰ میلیارد تومان وام با تسهیلات بانکی توسط صندوق تعاون مسکن و سرمایه گذاری  به بازنشستگان نیروهای مسلح پرداخت کردیم. تاکنون ۱۲ هزار واحد مسکونی ساخته شده یا در حال ساخت است و ۶۳۹۱ واحد به بازنشستگان واگذار شده و بقیه در حال تحویل است و پیش‌بینی می‌کنیم که حداکثر تا پایان ماه آینده، ۲۳۶۱ واحد دیگر به افراد واگذار شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی در ادامه به اجرای طرح منزلت بازنشستگان نیروهای مسلح در سراسر کشور اشاره کرد و گفت: در این طرح تمامی خدمات رفاهی، حقوقی و مصرف بازنشستگان مکانیزه می‌شود. در حال حاضر این طرح به صورت پایلوت در ۱۵ استان کشور اجرایی شده و تا پایان امسال پس از رفع اشکال توسط بانک عامل، بازنشستگان در سراسر کشور از کارت منزلت برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل ساتا همچنین به کارت سلامت الکترونیک اشاره کرد و گفت: مراحل اجرای این طرح عملیاتی شده و از آغاز سال ۹۳، کارت الکترونیکی درمان جایگزین دفترچه‌های خدمات درمانی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بنا بر قانون مصوب مجلس در سال ۹۱ هزینه ۱۰۰ درصدی درمان جانبازان بالای ۷۰ درصد توسط بنیاد شهید و زیر ۷۰ درصد توسط سازمان‌های مربوطه تقبل می‌شد، اظهار کرد: هم اکنون نیز برای خود جانبازان زیر ۷۰ درصد کلیه هزینه‌های درمان رایگان است و قرار است در سال آینده بسته خدمتی برای خانواده‌های آنها تعریف شود که همانند فرد جانباز ۱۰۰ درصد هزینه‌های درمانشان رایگان شود.

وی همچنین افزود: بنابراین امیدواریم در سال ۹۳ هزینه‌های درمان خانواده تحت تکفل جانبازان زیر ۷۰ درصد را به صورت ۱۰۰ درصدی تحت پوشش قرار دهیم.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه در شش ماهه اول سال ۴۹ میلیارد تومان غرامت از طریق این سازمان به بیمه‌ها پرداخت شده است، گفت: تا پایان سال پرداخت غرامت بیمه‌ها به ۱۰۰ میلیارد تومان می‌رسد و قصد داریم در این زمینه ۴۰۰ میلیارد تومان نیز خدمات ارائه دهیم.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی همچنین از افزایش میزان غرامت فوت بازنشستگان از سقف سه به ۲۵ میلیون تومان خبر داد و عنوان کرد: تا پیش از این تنها برای زیر سن ۷۰ سال غرامت فوت پرداخت می‌شد اما هم اکنون این موضوع به بالای ۷۰ سال نیز تسری پیدا کرده

وی با اشاره به اینکه در ۱۰ سال گذشته ۱۵۰ هزار پرونده خسارت بیمه‌ای پرداخت شده است، گفت: مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان در ۱۰ سال گذشته مربوط به خسارت بیمه‌ای این پرونده‌ها بوده است.

وی افزود:‌ در سال ۹۲ برای ۶۵۰۰ پرونده شاغلین ۱۶ میلیارد تومان و برای ۴۴۰۰ پرونده بازنشستگان ۱۷ میلیارد تومان خسارت بیمه‌ای پرداخت شده است.

به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح، سالانه به طور میانگین ۱۰۰ میلیارد تومان برای شاغلین و بازنشستگان خسارت درمان پرداخت می‌شود.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی به افزایش نرخ فزاینده خدمات سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح از سال ۸۲ اشاره کرد و گفت: خدمات ارائه شده توسط این سازمان در سال ۸۹، ۲۵۰ میلیارد تومان، در سال ۹۱، ۳۲۰ میلیارد تومان و در سال ۹۲ حداقل ۳۵۰ میلیارد تومان خواهد بود که از محل سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود.

وی در ادامه با بیان اینکه در حوزه خدمات مجموعا ۱۴۵۷ میلیارد تومان به بازنشستگان خدمت ارئه شده است، گفت:‌ در حوزه خدمات درمانی نیز ۱۷۰۰ میلیارد تومان خدمت به بازنشستگان ارائه شده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه ۲۹۰ هزار نفر بابت پاداش قبل از سال ۷۹ مطالبات دریافت کرده‌اند، گفت: میزان این مطالبات به ۴۵۰ میلیارد تومان پرداختی رسیده است. در مورد قانون مدیریت خدمات کشوری نیز به ۴۰۰ هزار نفر از افراد تحت شمول ۱۶۰۰ میلیارد تومان مطالبه پرداخت شده است.

وی در مورد طرح برون سپاری خدمات از طریق نهادهای فرعی نیز خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین فعالیت‌های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح که سبب رضایت مندی بسیار بالایی در جامعه هدف می‌شود، طرح برون سپاری خدمات است که در این رابطه قبلا جامعه تحت پوشش مان می‌توانستند به ۱۱۰ نقطه مراجعه کنند اما هم اکنون می‌توانند از حدود ۱۰۰۰ دفتر خدمات الکترونیک در سطح کشور بهره مند شوند.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی در ادامه به طرح کرامت به عنوان نظام نوین بازنشستگان نیروهای مسلح اشاره و بیان کرد: این طرح بر اساس قانون برنامه پنجم توسعه است و در آستانه تقدیم به دولت از طریق ستاد کل نیروهای مسلح است، چرا که نیاز به مصوبه مجلس دارد.

وی در مورد این طرح ادامه داد: این طرح سبب خودکفایی صندوق‌های بازنشستگی نیروهای مسلح شده، وابستگی از دولت را قطع می‌کند و مهمتر از همه اینکه بر مبنای حقوق پرداخت شده نیست بلکه بر مبنای کسور دریافتی است و ضمانت را برای حقوق بازنشستگان ایجاد می‌کند.

وی با اشاره به اینکه اگر نرخ رشد حقوق را سالانه ۱۰ درصد در نظر بگیریم در سال ۱۴۰۴ میزان حقوق پرداختی‌مان ۴۰ هزار میلیارد تومان و در سال ۱۴۱۷، ۶۰ هزار میلیارد تومان می‌شود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح با بیان اینکه ۳۰۰ هزار فرزند بیکار در بین بازنشستگان نیروهای مسلح وجود دارد، اظهار کرد: یکی از فعالیت‌های مهم صندوق‌های بازنشستگی طرح جامع توانمندسازی است که با واگذاری سهام در راستای اشتغالزایی فرزندان طراحی می‌شود و سبب تقویت بنیه اقتصادی صندوق‌ها و توسعه خدمات آنها می‌شود.

به گفته سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی در برخی از کشورها ۸۰ درصد دارایی‌های کشور در اختیار صندوق‌های بازنشستگی است که در آمریکا نیز این رقم معادل ۵۵ درصد است، بنابراین صندوق‌های بازنشستگی باید زیرساخت‌های خود را فراهم کرده و خصوصی پروری را افزایش دهند.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در مورد حوزه گردشگری در این سازمان نیز خاطر نشان کرد: ۲۰ مرکز گردشگری در سطح کشور داریم و در راستای طراحی موسسات خدمات رفاهی در سال جاری ۱۰۰ میلیارد تومان برای این موضوع بودجه در نظر گرفته‌ایم.

وی در مورد میزان بدهی‌های دولت به این سازمان نیز تصریح کرد: دولت دو نوع بدهی به این صندوق دارد که بدهی اول مربوط به مطالبات افراد است که حدود ۵۰۰۰ میلیارد تومان می‌شود و بدهی دیگر در ارتباط با بازسازی صندوق‌ها و خودکفایی آنهاست.

سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی ادامه داد:‌ در دو سال گذشته هیچ رقمی در ارتباط با بدهی‌های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به این سازمان پرداخت نشده، هرچند در سال جاری رقمی معادل ۴۰۰۰ میلیارد تومان را برای صندوق‌های بازنشستگی در نظر گرفته‌اند که از این میزان رقمی را نیز به سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح اختصاص می‌دهند.


فرستاده شده در اخبار،اخبار ویژه | ۶۶ نظر


۶۶ پاسخ برای “شرکت امین توان آفرین ساز”

 1. توسط حسین در آذر ۳, ۱۳۹۲ | پاسخ

  سلام
  یه سوالی دارم که جوابشو هیچ جا نمی تونم پیدا کنم
  بعد از ۳ ماه که برگه سهام رسید به دستمون سهام کدوم شرکتو میتونیم بفروشیم ؟ شرکت امین توان آفرین ساز یا شرکتی که توی بورسه (که میگن مثل اینکه پتروشیمی مارونه ) ؟
  اگر شرکت امین توان آفرین سازه قیمت روزش چنده ؟

 2. توسط امیر شعبانی در آذر ۶, ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام با توجه به سهامی که به اینجانب داده شده(م توان افرین)لذاطلب بنده بیش از این مقدار میباشد من برای دریافت این طلب مووقه به کجا مراجعه کنم با تشکر از زحمات شما

 3. توسط احمد نوری پور در آذر ۹, ۱۳۹۲ | پاسخ

  باسلام ارادت ودعاگویی ازاقدامات بجا وشایسته انجام شده تشکر وقدردانی کرده وباتجربه۱۲ساله مدیریت نظارت وبازرسی و……..اماده اراییه خدمت درراستای اشتغال جوانان می باشم وخود فزندی دارم که خود کارشناس بیکار بوده وخنمش نیر دارای مریضی msام اس میباشد لذا باتمام توان از کار خدا پسندانه شما پشتیبانی وباتمام وجود درک میکنم وامید وارم موفق باشید خدا دراین راستا دلیل وراهنما باشد انشا ا

 4. توسط حمید رضا اوجاقی در آذر ۱۹, ۱۳۹۲ | پاسخ

  سلام
  جناب سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی، شما نیز از اشتغال سخن راندید، با وجود توانمندی های متعدد بنده ۳ سال است بیکارم، و متاهل و فرزند بازنشسته نیروهای مسلح
  به بنده کار بدهید.

 5. توسط حمید رضا اوجاقی در آذر ۲۰, ۱۳۹۲ | پاسخ

  سلام
  جناب سردار سرتیپ پاسدار حسین دقیقی شما نیز داد بیکاری سر دادید. بنده با توانمندی بیکارم، و تاهل مدت ۳ سال است بیکارم
  به بنده کار بدهید.

 6. توسط مهدی اسکندریان در آذر ۲۷, ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام و تحیات حضرت حق تعالی
  در خصوص خرید فروش سهام شرکت امین توان آفرین ساز چند سئوال داشتم که ممنون می شوم اگر پاسخ دهید.
  ۱- بنده می توانم سهام سایر بازنشستگان رو برای خودم بخرم و مالکیت و سود ۲۰ درصدی آن رو دریافت کنم؟
  خرید قانونی این سهام چگونه باید انجام گیرد تا بعداً مشکلی برای مالکیت و خرید و فروش و دریافت سود سهام بنده پیش نیایید؟
  ۲- ارزش واقعی و به روز سهام واگذار شده به بازنشستگان (سهام شرکت امین توان آفرین ساز) چند است
  ۳- سهام این شرکت قابل معامله در بازار بورس می باشد یا نه ؟

  با تشکر و امتنان
  مهدی اسکندریان

 7. توسط علیرضا افراونده در آذر ۲۷, ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام
  من فرزند بازنشسته جانباز از کار افتاده بیمارستان بقیه الله عج / هیچی ندارم به جزء امید… امیدوارم کار همه بچه ها راه بیفته۳۱ ساله بدون خونه ماشین پس انداز کار مناسب و مجرد

 8. توسط ناصر یونس عراقی در دی ۵, ۱۳۹۲ | پاسخ

  از اطلاع رسانی شما خیلی ممنون.لطفا در مورد اشتغال فرزندان بازنشستگان اطلاع رسانی کنید

 9. توسط جبراییل در دی ۷, ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام.ارزش تعداد ۹۲۱۱ سهم چقدر میشود؟در ضمن ما را در محاسبه و چگونگی ارزش سهام راهنمایی کنید؟

 10. توسط امیرحسین در دی ۸, ۱۳۹۲ | پاسخ

  آیا قابل معامله در بورس هست با این ۲۰% سود تضمین شده؟

 11. توسط آرش صلواتی در دی ۱۲, ۱۳۹۲ | پاسخ

  جناب سردار حقیفی بنده فرزندبازنشسته ^ساله بایک فرزندمستاجروبیکارم

 12. توسط شمس اله احمدی در دی ۱۶, ۱۳۹۲ | پاسخ

  سلام علیکم .سردار برزگوار در مورد همه چیز فرمودی الی حق بازنشستگی ایثارگران . نکنه بزرگواری که خود از کسانی بوده که عمر و جوانی خود را در راه حق و حقیقت یعنی دفاع مقدس سپری کرده همچون بی دردان مرفع و کسانی که حتی بوی باروت به مشامشان نخوردو بشدت هم حتی با کلمه ایثارگری هم مخافند تا چه رسد به خود ایثارگران .سردار بزرگوار به این جمله امام (ره)که فرمودند اگر مسولین این بچه ها را فراموش کنند به آتش دوزخ الهی گرفتار خواهند شدکه انشااله توجه دارید.لطف کنید قلم تصمیم را بدست کلید بدستان سازمان منافقین ندهید. که بخدا انها با گفته های امام مخافند پس چرا بفکر ایثارگران نیستید .

 13. توسط ابوالقاسم پورفرزین در دی ۲۸, ۱۳۹۲ | پاسخ

  نحوه دریافت سهام برای بازنشستگان نیروی مسلح چگونه است؟آیا سهام قبل خرید و فروش هست؟

 14. توسط رضاجمشیدی در دی ۲۹, ۱۳۹۲ | پاسخ

  باسلام.بنده فکرمیکنم ایجاداشتغال .وام معیشتی.وتوانمندسازی که شمافرموده اید فقط برای تهرانیها باشد.بنده جهت وام برای حل مشکل مسکن به کانون بازنشستگان سپاه اراک مراجعه کردم گفتنددرتوان مانیست.نامه برای بنده به کانون بازنشستگان سپاه تهران فرستادند.آنه نیز گفتند بودجه دناریم .پس این وامهاازآن کیست

 15. توسط علیزاده در بهمن ۲, ۱۳۹۲ | پاسخ

  سلام. سردار دقیقی دلاور. خواستم اشاره به موضوع ایثارگری و حق منتسب به ایثاری اشاره ی داشته باشم . هرچی نباشه شما هم از جنس خودمایی و نمیخواهم به حاشیه برم ولی به فکر بچه های ایثارگر باشید

 16. توسط جواد بیژن فر در بهمن ۴, ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام
  مادر بنده مستمری بگیر ارتش بوده و پدرم ۱۳ ساله فوت کرده اند ایشان مستاجر و فاقد مسکن میباشند و فرزند تحت تکفل دارند لطفا درباره واگذاری مسکن راهنمایی بفرمایید ضمن اینکه قیمت واقعی سهام ایشان چقدر میباش(هر سهم )

 17. توسط حسن خزائی در بهمن ۱۲, ۱۳۹۲ | پاسخ

  بسمه تعالی
  سردار سرتیپ پاسدار جناب آقای حسین دقیقی.
  باسلام وعرض ادب واحترام
  لازم می دانم به عرض جنابعالی برسانم که خیل عظیمی از باز نشستگان نیروهای مسلح وهمچنین ایثارگران وجانبازان عزیز باز نشسته وفرزندان آنها نیاز به کار وفعالیت دارند وخانه بودن برای آنها مانند سم است .
  برای نمونه خود این جانب (حسن خزائی) جانباز باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع) هستم که هم توانایی کار کردن دارم و هم نیاز به درآمد آن .
  زیرا دو فرزند در خانه دارم یکی دختر که دانشجوی مشغول به تحصیل در دانشگاه ازاد ،رشته مهندسی برق و الکترونیک است.
  ودیگری دانش اموز سال اول دبیرستان .
  همانطور که خود بخوبی واقفید هزینه تحصیلات وشهریه آنان با حقوق باز نشسگی ام همخوانی ندارد.
  در شرایطی که خودم کارشناس ارشد برنامه و بودجه باسی سال تجربه ومتخصص در امور اداری مالی و مدیریتی هستم.
  متأسفانه هرچه تلاش کردم کار مناسبی نتوانستم پیدا کنم.
  لذا خواهشمند است اگر مقدور است در این زمینه مساعدت فرمائید تا با کار وفعالیت بیشتر هم در خدمت جانبازان وبازنشستگان محترم نیروهای مسلح باشم .
  وهم اینکه از این طریق فرزندانم را حمایت کنم برای آینده کشور عزیزمان ایران اسلامی.
  بی صبرانه منظر پاسخ ومساعدت شما هستم .
  وسلام علی من تبع الهدا

 18. توسط علیرضا ضغیری در بهمن ۲۰, ۱۳۹۲ | پاسخ

  سلام سردار دقیقی وفقکم الله تعالی من فرزند باسدار بازنشسته تنها فرزند خانواده هستم در حل حاضر دانشجوی رشته کارشناسی مکانیک در شرف اتمام می باشم هر جا برای اشتغال مراجعه نمودم متاسفانه موفق نشدم از شما سردار دلیر ومحترم به فکر اشتغال فرزندان ویادکاران هشت سال دفاع مقدس باسداران جان برکف باشید در صورت امکان در وزارت دفاع استخدام کنید باتشکر

 19. توسط حسن قدیری در بهمن ۲۱, ۱۳۹۲ | پاسخ

  سلام ایا می شود سهامی که به داده اند رو افزایش دهیم و خریداری کنیم

 20. توسط سید حسن قهاری در بهمن ۲۶, ۱۳۹۲ | پاسخ

  با سلام خدمت جناب سردار دقیقی اینجاب بازنشسته شرکت سهامی باطریسازی نیرو میباشم . می خواستم بدانم که اصل سهام را که دریافت خواهیم کرد ودر ضمن فکری به حال فرزندان تحصیل کرده بازنشسته بفرمایید.با تشکر و قدر دانی از زحمات بیدریغ شما سردار محترم پاینده و سلامت باشید.

 21. توسط مهدی شیرین پور در اسفند ۱۰, ۱۳۹۲ | پاسخ

  باسلام و تحیات ، افتخار می کنم که از دوستان و همکاران قدیمی سردار دقیقی ( کردستان) هستم و آرزوی دیدار ایشان را دارم که متأسفانه تاکنون این توفیق و سعادت از من سلب شده است .ارادتمند قدیمی – ۱۱/۱۲/۹۲ تهران

 22. توسط غمران در اسفند ۱۳, ۱۳۹۲ | پاسخ

  لطفا قیمت فروش سهام ا ن شرکترا که ساتا به بازنشسگان داده است را در بازار مرقوم فرمایید

 23. توسط علی در اسفند ۲۳, ۱۳۹۲ | پاسخ

  داشتم دلقی و صد عیب مرا میبوشاند خرقه رهن می مطرب شدو زنار بماند زنار هم نمانده دااااااااد

 24. توسط علی پور در اسفند ۲۷, ۱۳۹۲ | پاسخ

  باسلام وعرض ادب واحترام جهت خرید سهام مارون به کدام سایت مراجعه نمایم چون چندبار به دفاترالکترونیک مراجعه نمودم سیستم قطع بود وموفق نشدم.باتشک

 25. توسط رضا یوسفی در فروردین ۷, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام
  سهام کدوم شرکتو میتونیم بفروشیم ؟ شرکت امین توان آفرین ساز یا شرکتی که توی بورسه (که میگن مثل اینکه پتروشیمی مارونه ) ؟
  اگر شرکت امین توان آفرین سازه قیمت روزش چنده ؟
  ممنون از پاسخ گویی شما

 26. توسط سید محمد حسینی نیا در فروردین ۱۰, ۱۳۹۳ | پاسخ

  بسمه تعالی
  اینجانب برکه سهام موقت خود را ر تاریخ۱۴/۰۹/۱۳۹۲ دریافت نمودم. برکه اصلی سهام را از کجا بایددریافت کنم؟ در ضمن ۲۰ در صد سود حاصله چه کونه پرداخت می شود. درضمن ۱ فرزند بی کار بالای ۳۰ سال دارم. با تشکر

 27. توسط رضا در فروردین ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سوالی در مورد افزایش حقوق که در بهمن و اسفند ماه به اکثر بازنشستگان اضافه شده متغییر وبه عده ای اضافه نشده هیچ مرجعی وجود ندارد جهت جواب دادن درمورد حقوقی به کانون مراجعه میکنی جوابگو نیست بقیه هم همینطور لطف کنید بگید برای چی اضافه شده ومسول جوابگوی حقوقی بازنشستگان کجاست

 28. توسط حمید نزاکتی در فروردین ۲۷, ۱۳۹۳ | پاسخ

  من درتاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱ برگ سهام موقت دریافت کرده ام که نوشته سه ماه اعتبار دارد ،تاریخ انقضای برگ سهام موقت ۱۳۹۳/۲/۱ است ،اکنون باید چکاری انجام بدهم که برگ اسهام دائمی خود را دریافت کنم . باتشکر

 29. توسط ملکی در فروردین ۲۷, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سلام
  لطفا”ترتیبی اتخاذ شود درصورت ایجاد کار برای فرزندان بازنشسته که بامدارک کارشناسی ارشد
  چشم به حقوق پدر بازنشسته دارد وچاره ای ندارند آیا ااین جوانان درایران اسلامی حق حیات وتشکیل زندگی ندارند
  درصورت اقدام موثر ونیاز شرکتها از این جوانها استفاده شود
  درحد ممکن از اطلاع رسانی پیامکی همانند ادارات دیگر راه اندازی شود ممنون میشویم

 30. توسط فلاحتی در فروردین ۲۹, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام
  در تاریخ ۹۲/۱۰/۱۸ کپی برگه سهام خود را دریافت کردم
  ممتاسفانه اصل سند سهام را دریافت نکردم.در بیانیه گفته شده که مبلغ توانمند سازی طی ده ماه کم میشود اما مبلغ پنج هراز تومان مدت سه سال است که هر ماه از حقوق این جانب کسر میشود
  جهت اطلاع

 31. توسط علیرضا در اردیبهشت ۱, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام و خسته نباشید!!!!
  ما۴۳۱۰سهام پتروشیمی مارون خریدیم!الانم به صورت موقته!الان ۴ماه گذشته از خریدش!کی میخواد به صورته دایم بشه!شاید اصلن ما پولمونو بخایم!!!

 32. توسط طاها در اردیبهشت ۲, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام تعداد سهم ما ۴۳۱۰ سهم میباشد .تقریبا مبلغ نقدینش چقدر به حساب واریز میشود
  با تشکر

 33. توسط مهدی در اردیبهشت ۵, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سلام
  قیمت هر واحد یا سهم چند خرید و فروش می شود؟

 34. توسط محمد حسن عین حصاری در اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام-اینهمه سوال بدون جواب!لطفا جوابهارا بزنید.یاادرس انهارابفرماییدمتشکرم.

 35. توسط حسن خدمتگزار در اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۳ | پاسخ

  شرایط استخدام فرزندان درقسمت ساتا چگونه است

 36. توسط حسینعلی منصوری در اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۳ | پاسخ

  ارسال پیام یا هر نوع سوال که جوابی نداره یعنی چه؟!!!!!

 37. توسط نارنج مومنی در اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام برگه ی سهامی که در دست دارم موقت است می خواستم بدونم اصلش رو از کجا باید بگیرم و به کدوم اداره باید مراجعه کنم برای گرفتن برگه اصل سهام .
  و من یک پسر ۴۰ ساله بیکار دارم

 38. توسط سعید در اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام با توجه به سهامی که به اینجانب داده شده(م توان افرین)لذاطلب بنده بیش از این مقدار میباشد من برای دریافت این طلب مووقه به کجا مراجعه کنم با تشکر از زحمات شما

 39. توسط عرفان در خرداد ۴, ۱۳۹۳ | پاسخ

  دوستان قیمت هر سهم حدود ۱۳۰ تومان میباشد

 40. توسط مریم در خرداد ۷, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام و خسته نباشید.
  چگونه می توانم از میزان سود تعلق گرفته به سهام خود با خبر شوم؟منتظر جوابتون هستم.
  باتشکر

 41. توسط عرفان در خرداد ۸, ۱۳۹۳ | پاسخ

  پس از دریافت برگه سهام دائم خود از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد

 42. توسط مصطفى پژوفر در خرداد ۸, ۱۳۹۳ | پاسخ

  بهتر از مسکوت ماندن و بلا اقدام ماندن مسئله است

 43. توسط مصطفى پژوفر در خرداد ۸, ۱۳۹۳ | پاسخ

  امید انستکه سرانجام قبل از رخت بربستن از این دنیا این رقم باقیمانده که در حقیقت پس از چند دهه ارزش خود را از دست داده و تقریبا به هیچ تبدیل شده بهر صورت پرداخت شود. و علیرغم وعده هاى عملى نشده قبلى پرونده اش مختومه و بار فکرى ان از باز نشستگان برداشته شود. انشاالله

 44. توسط وحید نادری در خرداد ۲۱, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام. امیدوارم مشکل اشتغال فرزندانه کارکنان و باز نشستگان نیرو های مسلح حل شود تا مجبور نباشیم با مدرک حسابداری. تو یه شهر غریب و دور از خانواده کارگری کنیم

 45. توسط یعقوب قربانزاده در خرداد ۲۱, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با عرض سلام/ بنده سوالات بالا را مطالعه کردم پاسخ سوالات عمومی در کجا ثبت میشود؟ سوال منهم این استکه آیا مبالغی که برای صندوق بازنشستگی کسر میشود جزو سهام محسوب خواهد شد یا صرفا برای وام است ؟از اردیبهشت ماه۵۰۰۰۰۰ ریال کسر شده البته میدانم اختیاری است

 46. توسط سهیلا جبلی در خرداد ۲۲, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سلام ، وقت شما بخیر :
  لطفا در مورد مفاهیم بکار برده شده در طرح عقیق ، ،نقره ای ، ، طلایی ، ، موسسه ، مثل، ، سهام جمع شونده و غیر جمع شونده ، ، مشارکتی و غیر مشارکتی و ،،،،،، توضیح دهید.متشکرم

 47. توسط حسین در خرداد ۲۵, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سلام :
  ما برگه اصلی سهامو دریافت کردیم چطوری محاسبه کنیم قیمت به روزشو کجای سایته گفاه شده که اینجاست زود بزارید دیگه دست دست نکنین لطفا ممنون

 48. توسط حسین در خرداد ۲۵, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سلام مجدد:
  ببخشید ایا طرحی هست که فرزندان بازنشسته نیروهای مسلح بتونن کاراهای کار افرینی مثل کشاورزی کنن با کمک دولت ممنون از جوابتون لطفا راه نمای فرماید

 49. توسط محمدرضامدرسی خالدی در خرداد ۲۹, ۱۳۹۳ | پاسخ

  باسلام وخسته نباشید ۳- سئوال داشتم : ۱- با توجه به اینکه سازمان تامین اجتمایی علاوه بر ۲۵%افزایش حقوق مجددا ۲۵% به بازنشتگان خود اضافه کرده شما در این راستا اقدامی ندارید. ۲- باتوجه به افزایش حقوق چراهزینه نگهداری بیماران خاص افزایش نمیابد چون علاوه بر دارو هزینه های جانبی بسیاری بر ما تحمیل میشود که از تعهد بیمه خارج است وبایستی انهارا تدارک کنیم واین خود بخشی از هزینه معیشتی مارا کاهش داده در صورت امکان برای افزایش ان اقدام مقتضی بعمل اید. ۳- دست اخربه این گروه نیز بسته های حمایتی تعلق گیرد. با تشکر.

 50. توسط حجت بهرامی در تیر ۸, ۱۳۹۳ | پاسخ

  باسلام میخواهم بدانم چرا بدون اجازه ومجوز هرماه مبلغ ۵۰۰۰۰۰ریال از حقوق اینجانب کسر مینمایید.بدین وسیله عدمشرکت در طرحهای توانمند سازی رااعلام مینمایم

 51. توسط رحمتی در تیر ۸, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام
  اینجانب قصد خرید ۲۲۳۰ عدد سهام آن شرکت را دارم خواهشمندم نسبت به ارزش خرید هر سهم و اطلاعاتی در مورد نقل وانتقال و نحوه خرید قانونی آن در اختیار اینجانب قرار دهید
  با تشکر فراوان
  رحمتی

 52. توسط محمد دلاوری در تیر ۹, ۱۳۹۳ | پاسخ

  باسلام سهام شرکت در بازار بورس قابل خرید وفروش میباشد وارزش هر سهم. چقدر است .
  با تشکر از زحمات شما.

 53. توسط محمد دلاوری در تیر ۹, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام مجدد جهت گرفتن وام اشتغال فرزندان بازنشستگان از کجا باید اقدام کرد ومبلغ وام چقدر است باکمال تشکر.

 54. توسط ولی اله اعتصامی فر در تیر ۱۰, ۱۳۹۳ | پاسخ

  باسلام.سوال من سوال خیلی ازاین دوستان هست چه جوری جواب بگیریم؟؟ ممنون..

 55. توسط reza در تیر ۱۵, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام خواستم سهام خودرا افزایش دهم راهنمایی کنید

 56. توسط باقری در تیر ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سلام
  روشن بفرمایید ایا همین برگه با اعنبار سه ماه که توسط دفاتر الکترونیک ساتا صادر شده، کافیست یا اینکه باید تبدیل به برگه دائم شود؟اگر جواب مثبت است به جه شکل ؟مسلما از طریق اینترنت بهتر خواهد بود. با سپاس . باقری

 57. توسط حسن خزائی در تیر ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  بسمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه(ع) هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.

 58. توسط حسن خزائی در تیر ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 59. توسط حسن خزائی در تیر ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطفا” مارا ازبیکاری نجات دهید
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 60. توسط حسن خزائی در تیر ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطقا” ما را از بیکاری نجات دهید توانمند سازی پیش کش زیرا اگر کاری برایمان باشد خودمان قادر هستیم خود را توانمند کنیم ودیگر نیازی به اینکه شما ما را توانمند کنید نداریم.
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودج همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 61. توسط حسن خزائی در تیر ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سمه تعالی
  باسلام وادب واحترام
  لطقا” ما را از بیکاری نجات دهید توانمند سازی پیش کش زیرا اگر کاری برایمان باشد خودمان قادر هستیم خود را توانمند کنیم ودیگر نیازی به اینکه شما ما را توانمند کنید نداریم.
  این جانب حسن خزائی بعنوان یک جانباز وایثارگر باز نشسته از دانشگاه امام حسین (ع)ودارای تحصیلات کارشناسی ارشد برنامه وبودجه همراه با ۳۰سال تجربه هستم که توانایی کار کردن دارم به درآمد ش هم نیازمندم ولی بیکار وخانه نشین هستم !
  یک دختر خانم مهندس هم دارم با تخصص مهندسی تکنولوژی برق که متأسفانه ایشان هم بیکار وخانه نشین هستند !
  آیا امکان دارد ما را راهنمائی کنید که برای اشتغال به کجا مراجعه کنیم؟
  ما هم توانایی کاروفعالیت داریم وهم علاقمند به کاروتلاش برای کسب روزی حلال لطفا” در صورت امکان ما راکمک نمائید.
  تلفن تماس : ۰۹۱۲۲۳۳۱۳۰۸

 62. توسط زینب در تیر ۱۶, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام و خسته نباشید. همه سوالای بالا سوال منم هست لطفا پاسخ دهید ممنون

 63. توسط قلخانی از همدان در تیر ۱۷, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سردار دقیقی ضمن سلام و تشکر از اینکه به فکر بازنشستگان هستید امیدوارم که راست باشد من جانباز و بازنشسته هستم با هزاران مشکل معیشتی و سه فرزند لیسانس وفئق لیسانس بیکار دارم امیدوارم که با یک تلفن به بنده دلم راخوش کنید که حرفهایی دارم باید به خود شما بگویم وسلام

 64. توسط قدرت اله زارع در تیر ۲۲, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام . من سهام شرکت امین توان رادارم .گفته اندبرای سهامی که داریم بایدنوبت بگیریم. منظورچیست؟ازکجا وبه چه صورت؟

 65. توسط الهام خوشبازان در تیر ۲۸, ۱۳۹۳ | پاسخ

  با سلام و عرض ادب
  من فرزند بازنشسته نیرو مسلح دارای مدارک کاردانی و کارشناسی و دانشجو ارشد و اشنا با سیستم رایانه خواستار همکاری و خدمت در این مرز و بوم میباشم لطفا رسیدگی نمایید.
  با سپاس فراوان

 66. توسط نگارفتاحی در تیر ۳۰, ۱۳۹۳ | پاسخ

  سلام.همسرم۳سال پیش فوت کرده ایا میتوانم سهام وراث را ازطریق محکومیت قطعی وراث بگیرم چون وکالت ندارم؟


توجه "جهت تسهیل در ارتباط با سایت آزادگان ایران"
 1. رعایت آداب اسلامی در ارسال پیام خطاب به هر شخص حقیقی و حقوقی
 2. در ارسال پیام ترجیحا از حروف فارسی استفاده شود .
 3. از ارسال پیام های تکراری خود داری فرمایید .

ارسال نظر